^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Get Adobe Flash player

 

Система дистанційного навчання (СДН) КНТЕУ Moodle використовується для проведення не тільки традиційних видів навчання, але й специфічних навчально-методичних заходів, таких, як інтернет-конференція та олімпіада.

 

 Так,  23 травня 2018р. на базі СДН відбулась Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Підприємництво, торгівля, маркетинг: стратегії, технології та інновації". У роботі конференції брали участь близько 130 викладачів та студентів, серед яких представники Швеції, Бангладешу, України.

Інтернет-конференція проходила у форматі дискусійних платформ за 7 тематичними напрямами. Матеріали були представлені українською та англійською мовами в авторській редакції. Матеріали Інтернет-конференції розміщено за посиланням.

Інтернет-конференції є найбільш поширеними на даний час. Основною перевагою Інтернет-конференцій є те, що вони дозволяють приймати в них участь, не виходячи з дому. А це, в свою чергу, дозволяє вирішити проблеми економії грошей, часу і долання великих відстаней.

Головна сторінка конференції відображає секції. Кожна секція має свою тематику за напрямом дослідження, який вона охоплює. Після тематики секції представлений список доповідей, які надіслали учасники конференції на електронну пошту. Файли доповідей були сконвертовані в формат .swf, який швидко завантажується, дозволяє масштабувати документ, захищає від копіювання. Для конвертації файлів будь-якого формату зручно використовувати on-line конвертор https://www.online-convert.com/ru.

Представлені таким чином доповіді більш зручно вибирати та читати, ніж у друкованому або в .pdf-збірнику. Для обговорення доповідей та будь-яких питань конференції був відкритий Форум.

 

26 травня 2018р., в День відкритих дверей КНТЕУ, відбулася цікава креативна подія. Студенти кафедри готельно-ресторанного бізнесу під керівництвом Гопкало Лариси Михайлівни, старшого викладача кафедри, створили проект на базі системи дистанційного навчання – Олімпіада для абітурієнтів з метою підвищення зацікавленості та заохочення їх до вступу до КНТЕУ. Олімпіада складалася з двох тестів: Готель та Ресторан. Тести містили по 10 питань, результати тестування відображалися у вигляді цікавої шкали з  малюнками, що одразу привертала увагу:

Після проходження тестів абітурієнти отримували сертифікати на згадку про цю подію та були дуже задоволені.

Приємно винаходити та втілювати в життя нові форми та інноваційні ідеї навчання на базі системи дистанційного навчання КНТЕУ Moodle.