^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Get Adobe Flash player

24 квітня 2014 р. студенти кафедри економічної теорії та конкурентної політики взяли участь в міжвузівській студентській on-line інтелектуальній грі в режимі реального часу на тему «Конкурентна політика держави як чинник розвитку економіки України» на базі Київського національного торговельно-економічного університету за участю Донецького державного університету управління та Національного університету «Львівська політехніка». Відповідне програмне забезпечення дозволило організувати on-line відео (зображення на екрані з трьох міст-учасників) та звукове супроводження.

В цьому проекті успішно взяли участь 30 юних інтелектуалів-студентів зі спеціальності «Управління у сфері економічної конкуренції». Оn-line гра проводилась в два тури. Згідно з правилами конкурсу в першому турі брали участь всі учасники гри. Тут оцінювався загальний рівень знань студентів з питань конкурентної політики держави. Протягом 25 хвилин студенти повинні були дати відповідь на 20 тестових запитань. За результатами першого туру 2 студенти КНТЕУ з 6 найкращих – Свистільник Вікторія Юріївна (ФЕМП, 4 к., 21 гр.) та Дзюбенко Вероніка Віталіївна (ФЕМП, 4 к., 21 гр.) – набрали максимальну кількість балів та були допущені до участі в другому турі. У цьому турі студенти отримали ситуаційно-розрахункове завдання, на виконання якого було відведено 20 хвилин.

Хід гри контролювала конкурсна комісія. По закінченню вона підвела підсумки та оголосила результати:
перше місце посіла Свистільник Вікторія Юріївна (КНТЕУ);
друге місце розподілили між собою Дзюбенко Вероніка Віталіївна (КНТЕУ) та Костюк Юлія Миколаївна (Національний університет «Львівська політехніка»);
третє – Дзина Юлія Михайлівна (Національний університет «Львівська політехніка»), Клименко Федір Сергійович (Донецький державний університет управління) та Сергієнко Анастасія Олександрівна (Донецький державний університет управління).

Інтелектуальна гра пройшла на високому організаційному рівні та сприяла підвищенню зацікавленості студентів до вивчення економічних дисциплін.