^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Get Adobe Flash player

В межах договору про творчу співпрацю між КНТЕУ та Маріупольським державним університетом 4 квітня 2015 р. відбулася On-line - лекціядля студентів зі спеціальності «Менеджмент туристичного бізнесу» на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» у Системі дистанційного навчання. Лекцію проводила Т.І. Ткаченко - д.е.н., проф. завідувач кафедри «Туризму тарекреації». Технічну організацію та підтримку забезпечив директор Центру дистанційного навчання В.П. Роганов. Тема лекції «Туризм в системі національної економіки країни». Під час лекції були розкриті питання сучасних тенденцій татрендів розвитку туризму, наголошено на особливостях економічного механізму управління підприємствами туристичного сектору, окреслено основні проблеми та напрями їх вирішення в України.

On - line -Лекціябула сприйнята із зацікавленістю студентами Маріупольського державного університету. Система дистанційного навчання забезпечила чіткий та зрозумілий взаємозв’язок і спілкування між лектором та студентами у режимі реального часу. Після завершення лекції студенти мали змогу задати запитання та почути відповіді.

Загалом On - line -Лекція на платформі Системи дистанційного навчання пройшла успішно. В майбутньому планується вдосконалювати та розвивати напрямок співпраці з різними навчальними закладами у сфері проведення On - line -Лекцій.

 

 

Kафедрa туризму та рекреації