^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Get Adobe Flash player

gb119 травня 2016р. вже вдруге на базі системи дистанційного навчання КНТЕУ проводилась  творча дистанційна  оff-line-олімпіада «Дизайн в рекламі». Організатор  - старший викладач кафедри маркетингу та реклами Алданькова Галина Василівна.

В олімпіаді взяли участь студенти 3 курсу факультету торгівлі та маркетингу.

gb

Ця надзвичайно цікава подія мала такі підготовчі заходи. В системі дистанційного навчання в підрозділі Факультет торгівлі та маркетингу – кафедра маркетингу та реклами створений дистанційний курс «Дизайн в рекламі». В поясненні до кусу студентам пропонується переглянути 36 студентських робіт та обрати ту, яка найбільш сподобалась, а також обґрунтувати свій вибір на форумі. Для цього був добавлений елемент курсу Форум з трьома темами. В темі «Правила голосування» викладач окреслила умови та часові межі заходу – до 17.00 19.05.2016. В темі «Голосування» в цей період часу проходило безпосереднє оff-line-голосування. Учасники форуму в своїх повідомленнях називали номер та надавали змістовний, професійний  аналіз вибраної роботи з 14 аспектів, таких як візуальний прийом, образ,  вид, формат, закони та засоби гармонізації композиції, композиційні форми, образотворчі засоби, шрифти та колір і т.ін., а також висловлювали свої зауваження та побажання.  
 

Галерея робіт, для представлення в курсі, створювалась в наступні  етапи:
 

  1. Нумеровані зображення розміщуються в документ *.doc MSWord;
     
  2. Документ *.doc конвертується в формат *.pdf. Формат PDF відображає документ з фотографічною точністю, як знімки. Але якщо сторінок багато, pdf-файл повільно завантажується;
     
  3. Документ  *.pdf конвертується в формат *.swf для прискорення завантаження, перегляду та масштабування;
     
  4. Документ *.swf встановлюється в курс за допомогою підключення модулю  «SWF».

 

Таким чином, завдяки режиму оff-line для проведення олімпіади, студенти мали можливість вибрати час та місце, щоб  уважно, не поспішаючи, переглянути таку велику кількість робіт, і написати рецензію.

В голосуванні приймали участь також і викладачі. Переможці названі в темі форуму «Підсумки олімпіади».

Цей змістовний та красивий проект – безсумнівно яскрава подія, яка відбулася на базі системи дистанційного навчання КНТЕУ.

 

Відгуки студентів