^Назад до Верху

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дистанційне навчання - це мобільність

Дистанційне навчання - це сучасне навчання

Дистанційне навчання - це заощадження часу

Велика кількість дистанційних курсів

Дистанційне навчання - це сучасні технології

Get Adobe Flash player

Однією з форм ділового інтернет-спілкування є вебінари або, як їх називають по-іншому, онлайн-семінари і веб-конференції. Цей термін має англійське походження і утворений від двох слів: web (мережа) і seminar (семінар, навчальні курси), що в дослівному перекладі означає «навчання з використанням інтернет-мережі».

У КНТЕУ така технологія навчання отримує все більший розвиток.

Для організації вебінару або участі в ньому необхідні наступні технічні умови:

  • доступ в інтернет;
  • реєстрація на сервісі, що надає послуги конференц-зв'язку;
  • веб камера; навушники; мікрофон; колонки.


Повне технічне забезпечення для проведення вебінарів надано в ауд. Б-526 в лабораторії дистанційного навчання КНТЕУ.

7 квітня 2016 був проведений вебінар для студентів 4 курсу ФОАІС з дисципліни "Інтернет-технології в бізнесі". Лектор, доцент кафедри економічної кібернетики Шклярський С.М., ознайомив студентів з навчально-методичним забезпеченням та умовами успішного вивчення даного курсу. Студенти, перебуваючи на своїх робочих місцях віддалено, слухали лектора і робили текстові повідомлення в чаті.IMAG3797-1


Це не перший вебінар, проведений доцентом Шклярським С.М. На одному з попередніх вебінарів студенти представляли свої доповіді, використовуючи інтерактивну дошку, на якій були розміщені слайди презентації за обраною темою. Для цього лектор передавав право на керування презентацією і надавав можливість голосових повідомлень учасникам вебінару. Після закінчення доповіді лектор задавав питання і робив кваліфіковані зауваження щодо змісту, структурі та оформленню презентації, які були корисні та необхідні всім учасникам вебінару в подальшій професійній діяльності. Студенти задавали питання on-line і через чат.

Така інтернет-технологія проведення дистанційних занять, як вебінар, відкриває нові цікаві можливості для навчання, ділового віртуального спілкування і вміння представляти бізнес-інформацію.

Студенти переконалися, що вебінари - ефективний інструмент для корпоративного навчання.
 

Фрагмент вебінару